افشاگری رزیتا قبادی؛ گفتند باید سه بار روی آنتن به خاطر کلمه «رقص» عذرخواهی کنی

«رزیتا قبادی»، مجری صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که به خاطر استفاده کارشناس برنامه از کلمه «رقص»، ممنوع‌الکار شده است، در یک لایو اینستاگرامی می‌گوید «محمدرضا جعفری جلوه»، مدیر شبکه دوم سیما او را به خاطر این که معذرت خواهی وی کافی نبوده، ممنوع‌الکار کرده است.

او توضیح می‌دهد که به او گفته بودند حتما باید سه مرتبه به خاطر استفاده واژه رقص توسط کارشناس برنامه روی آنتن زنده از مردم عذرخواهی کند. رزیتا قبادی می‌گوید با این که سه بار عذرخواهی کرده اما از برنامه کنار گذاشته شده است.

رزیتا قبادی، مجری برنامه «عصرخانواده» شبکه دو صداوسیمای جمهوری اسلامی که به دلیل اظهارنظر میهمان برنامه مبنی بر رقصیدن افراد در شب «یلدا» مجبور به عذرخواهی شد، پس از عذرخواهی، ممنوع‌الکارش کردند.

او درباره روزی که روی آنتن زنده مجبور به عذرخواهی شده هم توضیح می‌دهد: «من در اتاق گریم بودم و قرار بود ویژه برنامه شب یلدا را اجرا کنم. یک لحظه دیدم یک کاغذ دادند دست من و گفتند عین این جملات را باید بخوانی.»

او تاکید می‌کند که معذرت خواهی‌ وی کاملا اجباری بوده است: «حتی به آقای دکتر فهیمی (کارشناسی که کلمه رقص را در برنامه به کار برده بود) هم گفته بودند باید عذرخواهی کنی اما ایشان حاضر به عذرخواهی نشده بودند.»

قبادی می‌گوید صداوسیما او را «له» کرده است: «این سازمان عادت به له کردن آدم‌ها دارد. فکر نمی‌کنم از عادل فردوسی‌پور پرمخاطب‌تر کسی باشد. ببیننده برای آن‌ها مهم نیست. برنامه و آیتم برای خودشان ضبط می‌کنند.»

او می‌گوید مدیرانش پیش از شروع لایو اینستاگرامی، به او وعده داده بودند که اگر این لایو را کنسل کند، شنبه وی را برای اجرای برنامه دعوت می‌کنند: «نمی‌خواهم در جایی کار کنم که به خاطر کلمه رقص مجبور به عذرخواهی شوم. من از شماها متنفر شده‌ام.»

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آحرین مطالب